„Grecja na żywo” – pierwszy taki blog touroperatora

Blog Grecja na żywoGrecos to uznany i często wybierany przez Polaków organizator wyjazdów wakacyjnych. Jego specjalnością jest Grecja – kierunek, który z roku na rok cieszy się u nas coraz większą popularnością. Niespełna miesiąc temu touroperator jeszcze dobitniej dał wyraz swojemu zamiłowaniu do wszystkiego, co greckie, uruchamiając bloga.

„Grecja na żywo” to blog, jakiego jeszcze nie było. Profesjonalnie stworzona szata graficzna i z polotem napisane teksty nie pozostawiają wątpliwości, że po drugiej stronie monitora siedzą prawdziwi grekomaniacy. Wśród dostępnych wpisów zdecydowanie wyróżniają się przepisy kulinarne na zarówno bardziej wyszukane, jak i tradycyjne greckie potrawy. Pochodzą one od Greków zaprzyjaźnionych z Grecosem, którzy dodatkowo dzielą się z czytelnikami swoją historią związaną z prezentowanymi daniami. Ciekawostką jest, że zdjęcia wykorzystane w tej serii wpisów zostały stworzone podczas profesjonalnej sesji kulinarnej zaaranżowanej przez touroperatora.

Wiele mówiąca nazwa „Grecja na żywo” nawiązuje do aktualności i autentyczności przekazywanych informacji. Na wakacyjnych kierunkach Grecosa znajduje się liczne grono rezydentów, pilotów, a także lokalnych mieszkańców, którzy chętnie dzielą się swoimi greckimi doświadczeniami.

To wszystko czyni z „Grecji na żywo” bloga wyjątkowego i dobrze rokującego. Nie pozostaje nam nic innego jak śledzić jego poczynania w polskiej blogosferze: http://blog.grecos.pl/

Random Posts

Leave a Reply