Grecos wprowadza wakacje w stylu active!

Grecos ActivePodczas wakacji zjadają Cię wyrzuty sumienia, że porzucasz treningi i korzystasz z wszystkich dobrodziejstw all inclusive? Koniec z tym, bo oto na rynek turystyczny wkracza nowość – GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska!

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i nie chcesz rezygnować z codziennych ćwiczeń lub dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z byciem fit, to jest to oferta dla Ciebie! Podczas tygodniowych wakacji z Grecosem czeka Cię 5 treningów z trenerami wyszkolonymi przez Ewę Chodakowską. Ale nie martw się, czasu na relaks będzie pod dostatkiem. Z energią zaczniesz każdy dzień, aby jak najwięcej doświadczyć na Twoich wymarzonych wielkich greckich wakacjach.

Grecos to touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Oprócz pięknych miejsc, w których dostępny jest GRECOS ACTIVE, atutem produktu jest to, że funkcjonuje w hotelach, które posiadają także animacje dla dzieci – Kluby Delfinki. Dzięki temu podczas gdy rodzice dbają o formę, maluchy mogą bawić się z rówieśnikami i polskimi animatorami.

Szczegóły oferty znajdziesz na stronie touroperatora: http://grecos.pl/grecos-active

Random Posts

Leave a Reply