Moskwa

Moskwa jest jednym z największych miast na całym świecie. Jest to największy obszar metropolitalny w całej Europie i jest stolicą Rosji. Miasto jest również siedzibą znanych na całym świecie uczelni (np. Uniwersytet im.Łomonosowa, Uniwersytet im. Lumumby), muzeów (niektóre części Kremla, Galeria Tretiakowska), wielkich i znanych świątyń (np. Sobór Wasyla Błogosławionego).

Moskwa wycieczki do Moskwy
Moskwa wycieczki do Moskwy

Zapraszamy na wycieczki do Moskwy wraz z polskim pilotem – przewodnikiem, ofertę takich wycieczek znaleźć można w internecie. Moskwa jest bardzo drogim miastem, polecamy zatem sprawdzone i tanie wycieczki dzięki którym bez znacznego uszczerbku dla swojej kieszeni poznacie wszystko to, co warto w Moskwie poznać.

Ponieważ miasto jest bardzo duże  i mocno rozłożone – warto albo wynająć samochód – chociaż ta opcja jest polecana głównie w czasie weekendów z powodu znacznego zakorkowania miasta w dni robocze, można też skorzystać z moskiewskiego metra, którego kilkanaście linii oplata miasto i pozwala na nieograniczone przemieszczanie się.

  • Artykuły autora :

Artykuły