Sylwester

Sylwester

to dzień, w którym cała Polska się bawi, obojętnie czy jest to uroczysta zabawa sylwestrowa w lokalu, czy też tzw. popularna „domówka”, podczas której bawimy się w znanym sobie gronie. Każdy z nas chce w ten sposób pożegnać mijający rok i pozytywnie nastroić się na najbliższą przyszłość.  W tym dniu nie jest ważne, czym się zajmujesz na co dzień, jakie masz problemy, po prostu cieszysz się z nastania Nowego Roku, który przyniesie możliwość realizacji własnych planów zawodowych i osobistych.

Teneryfa Diabelskii młyn
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przygotowania do sylwestrowego szaleństwa

Kobieta przed Sylwestrem stoi przed swoim odwiecznym dylematem:  w co się ubrać. Podpowiedzią służą nam sieci handlowe takie jak H&M, Zara oraz tysiące blogów modowych w polskim i światowym Internecie. Korzystając z powyższych dostępnych źródeł  zdecydowana większość kobiet jest w stanie przygotować dla siebie sylwestrową kreację. Przy wyborze odpowiedniego stroju na Sylwestra możemy liczyć na ekspedientki, ale lepiej byłoby zaprosić na zakupy obiektywne koleżanki, które znając styl i posiadane dodatki dokonają mądrego wyboru.

Panowie udający się na bal sylwestrowy powinni odwiedzić sklep z modą męską, aby dokonać trafnego wyboru sylwestrowego stroju, zwłaszcza jeśli idą w parze z kobietą, powinni również pamiętać o zakupie męskiej wody toaletowej i o męskich kosmetykach, dzięki którym wzbudzą zainteresowanie płci przeciwnej.

Gdzie spędzić Sylwestra?

Odwieczne pytanie Gdzie iść na Sylwestra to zmora wielu osób, zastanawiających się nad tym, by dobrze spędzić tę noc i nie podamy w tym artykule gotowych recept na rozwiązanie problemu, gdyż każdy z nas ma swoje preferencje co do miejsca zabawy.

Sylwestra w zasadzie można spędzić dowolnie, jedni wolą bawić się pośród gwaru wielkiego miasta, inni wolą wyjechać w jakieś ustronne miejsce lub wynająć domek w górach. Jeśli zdecydowałeś się spędzić Sylwester w Warszawie i jesteś singlem to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę Bal nie dla par w warszawskim klubie, podczas balu poznasz wielu singli i singielki.

Sylwestrowe porady

Alkohol

Sylwester to niewątpliwa okazja do świętowania, a alkohol leje się często całymi litrami. To wszystko powoduje, że nie zawsze kontrolujesz ilość wypitego alkoholu, po czym możesz stracić świadomość, warto zatem byś przeczytał poniższe kilka uwag. Nie mieszaj różnych alkoholi i uzupełniaj stan wody w organizmie pomiędzy piciem alkoholu, nie musisz rozcieńczać drinków wodą, wystarczy, że czasem sięgniesz po szklankę wody i jej również się napijesz.

Sylwestrowe tańce

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć jeszcze przed Sylwestrem możesz zapisać się na kilka lekcji w dowolnej szkole tanecznej. Nie przejmuj się, jeśli uważasz że nie umiesz tańczyć, rodzimy się z jako takim poczuciem rytmu, dlatego kilka lekcji poruszania się w rytm muzyki powinno pomóc, a jeśli decydujesz się na ćwiczenie kroków w domu, nie rób tego od razu przed lustrem, daj sobie czas na to, by oswoić swoje ciało z nowymi ruchami.

Jak poderwać dziewczynę w Sylwestra?

Jeśli idziesz na imprezę sylwestrową z myślą o poznaniu kogoś interesującego przyłóż się do sylwestrowych przygotowań, a zatem zadbaj o swój wizerunek i przygotuj ciuchy, w których czujesz się i wyglądasz dobrze, wcześniej przygotuj swoją odzież i przemyśl jej wybór tak, aby pasowała do klimatu imprezy. Jeśli na imprezie wpadnie w oko interesująca dziewczyna nie bój się zacząć rozmowy, chociaż pamiętaj, że zaczynając rozmowę trzeba być trzeźwym i należy się przedstawić. Po kilku chwilach oboje będziecie wiedzieć, czy nadajecie na tych samych falach, jeśli zatem poczujesz z jej strony akceptację to jeśli jesteś dobrym tancerzem proś ją do tańca, kobiety lubią dobrze tańczących mężczyzn. Pamiętaj, że kobiety lubią konwersacje, ale w czasie Sylwestra nie chcą być obrzucane milionem komplementów na dzień dobry od człowieka, którego nie znają.

Nowy Rok

Pierwszy dzień każdego roku to zazwyczaj czas odsypiania szaleństw sylwestrowej nocy, ale również jest to czas, w którym rozpoczyna się nowy – 365 dniowy – etap życia. Życzymy, aby na drodze realizacji sylwestrowych marzeń nie stanęła żadna przeszkoda.

  • Artykuły autora :

Artykuły