Wakacje w Gironie

Girona jest idealnym na wakacje miastem w Hiszpanii, można cieszyć się pobytem w nim o każdej porze roku.

Girona Hiszpania Katalonia wycieczki do Hiszpanii
Girona Hiszpania Katalonia wycieczki do Hiszpanii

W Gironie turyści mogą korzystać z naprawdę dobrej bazy hotelowej, w niektórych hotelach działa SPA i dlatego pobyt w Gironie polecamy szczególnie młodym parom lub seniorom, którzy dzięki temu mogą odpocząć i zrelaksować się w odpowiednich warunkach.
Wakacje w Gironie to pasjonująca wycieczka w dawne czasy, obcowanie z tysiącletnimi zabytkami, czas na romantyczność i leniwe dni dla zakochanych. Miasto mało znane w Polsce może stać się wspaniałą alternatywą tłocznej i wiecznie gwarnej Wenecji, a bliskość Barcelony oraz Pirenejów pozwoli na poszerzenie pobytu o wycieczki samochodem w najciekawsze regiony Katalonii.

Travel Senior – jeśli jesteś już seniorem i bierzesz udział w programie wyjazdów do Hiszpanii możesz skorzystać z oferty wynajmu samochodu by pojechać i pozwiedzać Gironę w ciągu jednego dnia. Jeśli chcesz poznać miasto oraz okolicę możesz wykupić tanią wycieczkę i pojechać lub polecieć na imprezę do północnej Hiszpanii – sprawdź jedynie, czy w programie przewiduje się zwiedzanie Girony.

  • Artykuły autora :

Artykuły