Wycieczki do Finlandii

Wycieczki do Finlandii są łatwe w organizacji, nawet dla większych grup. Duży wybór połączeń promowych ze Sztokholmu czy Tallina pozwala na pewną elastyczność. Jeśli wybiorą Państwo prom, to czas spędzony na statku będzie czasem wspaniałego odpoczynku, zabawy i kulinarnej rozkoszy.
Pracownicy działów sprzedaży grupy u armatorów z przyjemnością zorganizują dla Państwa wycieczki. Wystarczy opowiedzieć o swoich życzeniach. Zarezerwuj wycieczkę wcześnie, aby zapewnić odpowiednią datę wyjazdu.

Informacje dotyczące programów turystycznych w krajach bałtyckich oraz w Skandynawii dostępne są na stronie wycieczki po Europie.

Doskonała obsługa na statku oraz otwarta przestrzeń morza są gwarancją udanego spotkania, a wysokiej jakości urządzenia na statku sprawią , że nawet służbowe spotkanie na m / s Nordlandia będą ciekawym przeżyciem (można tam zorganizować imprezy firmowe do 100 osób).
Jeśli maja Państwo ochotę na uczestnictwo w programie Przylądek Północny – zapraszamy do wzięcia udziału w ekspedycji – wycieczki do Skandynawii. Kilkanaście dni w małej grupie od Helsinek, przez północ Skandynawii, fiordy Norwegii, Oslo i Sztokholm – ekstremalnie ciekawe przeżycie i niezapomniane wrażenia.

  • Artykuły autora :

Artykuły