Hotel Costa Tropical

hotel-costa-tropical

Hotel Costa TropicalGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka

Hotel Costa Tropical składa się z dwupiętrowego budynku głównego oraz kilkunastu bunagalowów usytuowanych w otoczeniu zielonego ogrodu oraz tarasów słonecznych. Ośrodek dysponuje łącznie 143 pokojami, które są komfortowo wyposażone. Położenie w spokojnej miejscowości Castillo gwarantuje ciszę i relaksującą atmosferę. Hotel zapewnia transfer kilka razy dziennie do kurortu Caleta de Fuste. Możliwe jest również skorzystanie z komunikacji lokalnej (przejazd w 1 stronę ok. 1 EUR, przystanek 100 m od hotelu).
Rezerwuj ofertę w hotelu Hotel Costa Tropical w cenie od 1597 zł za osobę na 7 dni !

Hotel Costa Tropical – usługi

recepcja (czynna w godzinach 07:00-23:00) windy (w budynku głównym) restauracja kafeteria z barem bar-pizzeria przy basenie duży basen tarasy słoneczne.

Udogodnienia

Wi-Fi (30 min/dzień w lobby, w cenie) terminale internetowe przy recepcji (płatne) leżaki i parasole.

Dostępne płatności

Visa Mastercard

Lokalizacja hotelu – Hotel Costa Tropical

Więcej informacji o regionie: Fuerteventura
Fuerteventura, Castillo, 2 km od kurortu Caleta de Fuste (bary, restauracje, kino, centrum handlowe, piaszczysta plaża), 9 km do lotniska w Puerto del Rosario
hotel zapewnia transfer kilka razy dziennie do kurortu Caleta de Fuste (transfer jest z sąsiedniego hotelu Castillo de Elba)
Transfer z lotniska: 15 min

Wyżywienie dostępne w hotelu

All inclusive: śniadania (08.30-10.30) obiady (13.00-15.00) kolacje (18.30-21.30) serwowane w restauracji w formie urozmaiconego bufetu lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe do posiłków oraz w barze (15.30-23.00) przekąski i lody dla dzieci dostępne pomiędzy godzinami posiłków (w restauracji głównej).

Rekreacja

Bezpłatne dla gości

boisko multisportowe korty tenisowe siłownia sala do aerobiku. Płatne:masaże sauna jacuzzi.
Rezerwuj ofertę w hotelu Hotel Costa Tropical w cenie od 1597 zł za osobę na 7 dni !